گردشگری

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی

صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

بعد از نزدیک به سی سال فعالیت در زمینه گردشگری به عنوان راهنمای تور های ورودی و خروجی در ایران و جهان ، تصمیم گرفتیم تا در سال 1398 با گرد هم آوردن همکاران درجه یک ایرانی و اروپایی مان ، به عنوان یک آژانس خدمات مسافرتی در خدمت شما عزیزان باشیم. اینگونه بهتر می توانیم نیاز های شما را برای سفر های داخلی و خارجی در برنامه تور ها اجرا کنیم تا تجربه های بسیار متفاوت و لذت بخش تری را برای شما در طول سفر های تان رقم بزنیم.

آژانس خدمات مسافرتی کوچه سیر پردیس پارسی در قلب بافت تاریخی شهر شیراز و در مجموعه کریم خانی قرار گرفته است. نمایندگی ما در آلمان هم در شهر زیبای زاربروکن قرار دارد و آماده خدمات دهی به هموطنان عزیز خارج از کشور می باشد.

یادمان باشد که با سفر کردن مهارت های ارتباطی و اجتماعی خود را گسترش می دهیم. آرامش ذهنی بیشتری پیدا کرده و می توانیم راحت تر با مسائل برخورد کنیم. اعتماد به نفس بیشتری می گیریم و به خودمان نشان می دهیم که چقدر قوی هستیم و چه توانایی هایی داریم. خاطراتی شیرین برای خود و اطرافیان مان خلق کرده و از عمری که یکبار بیشتر فرصت زندگی کردنش را نداریم بیشتر استفاده می کنیم.

آماده سفر شوید!

جهت دریافت کلیه خدمات گردشگری از قبیل رزرو تور یا بلیت، اخذ ویزا و مشاوره جهت انواع مهاجرت مستقیما با ما در ارتباط باشید.

فهرست